| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 580×280×410 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| شعاع پارازیت | 50-600M (وابسته به محیط و قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن میزبان | 85 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| دمای کاری | 20- تا 55+ درجه سانتیگراد |
| پیکربندی آنتن | 13 آنتن خارجی همه جهته |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| مصرف برق | 3000 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| اندازه آنتن (L*H*W) | 640*540*550mm |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| توان خروجی | 1135 وات |
| کنترل از راه دور سیمی | کلید روشن/خاموش |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| حفاظت از تقویت کننده قدرت | محافظ کامل VSWR |
| نام | چند باند جمر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| فرکانس | 8.2 مگاهرتز، 58 کیلوهرتز، 58 کیلوهرتز / 8.2 کیلوهرتز، 8.2 مگاهرتز ± 2٪، 8.2 مگاهرتز / 58 کیلوهرتز |
| بعد | 40mmx40mm، 4*4cm، 157*44*7cm، 195.0*137.0*11.7mm، 25*30*20mm |
| وزن | 12.5 کیلوگرم / کارتن، 345 گرم |
| نام | مسدود کننده سیگنال کامل باند |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC220V) |
| توان کل | 720W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 100-500 متر (بسته به قدرت سیگنال در منطقه داده شده) |
| نام | جمر سیگنال دستی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 40 وات |
| باتری | +24V/5AH LiFe PO4 |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| ابعاد جعبه داخلی | 450×350×300 میلی متر |
| دمای کاری | 20- تا 55+ درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن میزبان | 86 کیلوگرم |
| توان خروجی | 630 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |