| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
|---|---|
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| اندازه | -10°C تا +55°C |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده گیربندی (قطر) | 10-40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| باتری داخلی | 24 ولت DC، 2 ساعت زمان اجرا |
| منبع تغذیه | AC220V یا 110V |
|---|---|
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| اندازه | 400×288×155 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
|---|---|
| مصرف برق | 200 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | 20-80 متر |
| قدرت خروجی کل | 80 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| مصرف برق | 200 وات |
| دمای در حال اجرا | -10°C تا +55°C |
| محدوده جنجال | 10 - 80 متر، بسته به قدرت سیگنال محلی |
| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 27V 10A |
| مصرف برق | 150 وات |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | 20-80 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| ارتفاع تشخیص | 0 ~ 1200 متر |
|---|---|
| فاصله تشخیص FPV | ≥1.5km (پشتیبانی از مشاهده ویدیوی آنالوگ بلادرنگ) |
| زمان تشخیص | ≤5 ثانیه |
| مصرف برق تشخیص | ≤100w |
| زمان پاسخگویی | ≤3 ثانیه |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| مصرف برق | 1800 وات |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |