| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپادهای RCS≈0.01 متر مربع) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 700-6000MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 80 وات |
| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| نرخ داده | ≤ 5 ثانیه / دایره |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق)؛ AC220V (ورودی) |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| باند فرکانس | باند X |
| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | ≤250W (مصرف برق) AC220V (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |
| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نرخ داده | ≤5s/Circle |
| باند فرکانس | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |
| باندهای تشخیص | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 0-3 کیلومتر |
| گروههای جنجالی | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فاصله پارازیت | 0-1 کیلومتر |
| ابعاد | 730mm * 385mm * 120mm (±2mm) |
| باندهای تشخیص | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 0-3 کیلومتر |
| گروههای جنجالی | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فاصله پارازیت | 0-1 کیلومتر |
| باندهای انتقال دهنده | GPS-L1، GLONASS-L1، BDS-B1 |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
|---|---|
| نرخ موفقیت پروب | ≥99% |
| زمان پاسخگویی را شناسایی کنید | ≤3 ثانیه |
| تشخیص فاصله مکان | 1-5 کیلومتر |
| 1-5 کیلومتر | 0-1000 متر |