| Detection Speed | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| Maximum Detection Range | 4-6km (Drones RCS≈0.01 Square Meter) |
| Working Mode | Pulse Doppler |
| Power Supply | AC 220V |
| Weight | ≤ 60kg (Including PTZ) |
| Name | Anti FPV Module RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Frequency | 700-6000MHz |
| Operating Voltage | 24-32V |
| Power | 80W |
| Frequency Band | X Band |
|---|---|
| Data Rate | ≤ 5 S/Circle |
| Working Temperature | -40°C To +60°C |
| Weight | ≤ 26 Kg |
| Power Supply | ≤ 250W (Power Consumption); AC220V (Input) |
| Detection Speed | 0.5 M/s - 83 M/s |
|---|---|
| Power Supply | ≤ 250W (Power Consumption) AC220V (Input) |
| Working Temperature | -40°C To 60°C |
| Weight | ≤ 26 Kg |
| Frequency Band | X Band |
| Frequency Band | X Band |
|---|---|
| Detection Speed | 0.5m/s - 83m/s |
| Power Supply | ≤250W (Power Consumption) AC220V (Input) |
| Working Temperature | -40°C To 60°C |
| Weight | ≤26Kg |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |
| Working Temperature | -40°C To 60°C |
|---|---|
| Data Rate | ≤5s/Circle |
| Frequency Band | X Band |
| Detection Speed | 0.5m/s - 83m/s |
| Weight | ≤26Kg |
| Detection Bands | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 0-3km |
| Jamming Bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming Distance | 0-1km |
| Dimensions | 730mm * 385mm * 120mm (±2mm) |
| Detection Bands | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 0-3km |
| Jamming Bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming Distance | 0-1km |
| Transmitting Bands | GPS-L1, GLONASS-L1, BDS-B1 |
| Positioning Accuracy | ≤10m |
|---|---|
| Probe Success Rate | ≥99% |
| Identify Response Times | ≤3s |
| Detection Location Distance | 1-5km |
| 1-5km | 0m-1000m |