| محدوده محافظ | شعاع 300-500 متر (-75dBm، بسته به فاصله ایستگاه پایه در میدان باز) |
|---|---|
| انواع سیگنال گیر کرده | CDMA: 2.4G، 2.4G، 5.8G، GPS L1، 433MHz، 915MHz |
| کانال های خروجی | 6 کانال خروجی مستقل |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| رنگ | سیاه، سفید |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| محدوده فرکانس پارازیت | باندهای 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز، GNSS |
|---|---|
| دامنه موثر | تا 2 کیلومتر (بسته به مدل) |
| منبع تغذیه | AC/DC با گزینه های پشتیبان باتری |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| انطباق | مطابق با استانداردهای نظارتی بین المللی |
| وزن واحد اصلی | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 350×190×490 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.3 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 30 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 900 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| اندازه | 20X10X5 سانتی متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 8 کیلومتر تا 15 کیلومتر |