| نام | رادارهای باند C |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| نام | ماژول برق RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام محصول | ماژول پارازیت |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| اندازه محصول | 111.7 * 37.3 * 19.5 میلی متر |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 5 کیلومتر |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| باند فرکانس | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≤ 5 ثانیه / دایره |
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| توان خروجی | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| مصرف برق | 3000 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| اندازه آنتن (L*H*W) | 640*540*550mm |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده پهن باند RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |