| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 160*100*18.8 میلی متر |
| وزن خالص | 500 گرم |
| نام محصول | ماژول پارازیت |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| اندازه محصول | 111.7 * 37.3 * 19.5 میلی متر |
| نام | سامسونگ سیگنال پشتی |
|---|---|
| ویژگی جعل ناوبری | طرح منطقه پرواز ممنوع پهپاد (فرود اجباری)، جابجایی جهت. |
| فاصله دفاعی | 1-5 کیلومتر (قدرت PA RF 25W)؛ |
| زمان مداخله فریب | 2s; |
| زاویه فریب موثر | افقی: 360 درجه، عمودی: ± 90 درجه؛ |
| نام | رادارهای آرایه فازی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| تشخیص برد برای پهپاد | 5 کیلومتر |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده پهن باند RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 5 کیلومتر |