| Naam | C-band radars |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Naam | RF-voedingsmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Productnaam | Jamming-module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Productgrootte | 111,7*37,3*19,5mm |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 5 km |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | RF-breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |