| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| تشخیص همزمان | ≥ 30 پهپاد |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| فاصله تشخیص | ≥ 1500 متر |
|---|---|
| دوربین نور روز | 2688x1520 (RES) |
| پوشش کلاهبرداری | آزیموت: 360 درجه |
| باندهای فرکانس جعل | 1.575.42MHz±1.023MHz (GPS-L1)، 1602MHz+N*5625kHz (N تا --6) (GLONASS-L1) |
| ارتفاع تشخیص | 300 کیلومتر |
| مبدا | چین |
|---|---|
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| آنتن مسدود کننده | Directiona +Omni-Directional Antenna |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| تابع | آشکارساز، ردیابی، جمر |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| تشخیص | تا 3 کیلومتر |
|---|---|
| پشتیبانی از باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| ارتفاع تشخیص | 1 کیلومتر |
| دقت DF | 10 درجه (به دنبال) ≤3 درجه (در حالت شناور) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| علامت تجاری | WaveSonics |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| زمان تحویل | 5-8 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 100 |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | UND |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
|---|---|
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| خنثی سازی | مسدود کننده RF |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| کاربرد | محصولات الکترونیکی ارتباطی |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
| مشخصات | راه حل یکپارچه |