| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Detectie afstand | ≥ 1500m |
|---|---|
| Daglichtcamera | 2688x1520(RES) |
| Spoofing-dekking | Azimut: 360° |
| Spoofing-frequentiebanden | 1,575,42 MHz ± 1,023 MHz (GPS-L1), 1602 MHz + N*5625 kHz (N tot --6) (GLONASS-L1) |
| Detectiehoogte | 300KM |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectie | tot 3 kilometer |
|---|---|
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Detectiehoogte | 1 km |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Communicatie elektronische producten |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |