| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| مصرف برق | 15 وات |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| حوزه صنعتی | سیستم ضد UAV |
| مبدا | چین |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | پهپاد پهپاد تشخیص / آشکارساز / جمر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| برنامه | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| اندازه هدف | ≥0.1mx0.1m |
| سرعت | ≤50 متر بر ثانیه |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نرخ داده | ≤5s/Circle |
| باند فرکانس | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| نام | سیستم هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |