| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 5 کیلومتر تا 10 کیلومتر |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 10 کیلومتر تا 20 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| بعد | 650*820*120 میلی متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782mm * 549mm * 198mm (آنتن) |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| باند فرکانس | باند X |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| قدرت | AC220V/40W |
| محدوده تشخیص | ≥10 کیلومتر (RCS=0.01 متر مربع) |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه گام: 40 درجه |
| نرخ داده | جستجوی 3s، آهنگ 0.5s |
| دقت فاصله | ≤8 متر |
| مصرف برق | 9000 وات |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 3 کیلومتر-5 کیلومتر |