| مصرف برق | ≤ 200 وات |
|---|---|
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| رابط داده | رابط داده |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| حالت کار | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| حداکثر شماره هدف تشخیص | 200 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤150 متر |
| حداکثر اهداف شناسایی | 200 |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≥ 0.5 هرتز (چرخش آنتن ≥ 30 دور در دقیقه) |
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01m²) |
| دقت آزیموت | ≤1 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |