| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| دقت سرعت | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V - AC240V |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| قدرت | AC220V-AC240V |
|---|---|
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
|---|---|
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| دمای کار و دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتی گراد ~ 55+ درجه سانتی گراد / -40 درجه سانتی گراد ~ 65+ درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |