| حالت کار | دپلر نبض |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| نرخ داده | جستجو: ≤ 2s |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپادهای RCS≈0.01 متر مربع) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 8 کیلومتر تا 15 کیلومتر |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| محدوده تشخیص | 150 متر ~ 10.0 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| دقت سرعت | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |