| فرکانس | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| منبع تغذیه | AC220W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| کاربرد | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| وضوح آشکارساز | 640x512 |
| فاصله کانونی | 75 میلی متر |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |