| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 120 وات / پنل |
| منبع تغذیه | AC220V/120W |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
|---|---|
| مصرف برق | ≤250 وات |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/120W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| نام | رادار آشکارساز هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 3 کیلومتر-5 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| حالت کنترل | پشتیبانی از بازدارندگی جهت دار هواپیماهای بدون سرنشین با توان خروجی -70 دسی بل تا 20 دسی بل |
| دامنه موثر | > 20-30 کیلومتر (خط دید) |
| زاویه پوشش کلاهبرداری | افقی 0-360 درجه، عمودی -90 درجه تا +90 درجه |
| منبع تغذیه | AC 220 ولت / 50 هرتز |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| سیستم کاری | سیستم آرایه فازی (اسکن آزیموت + پیچ اسکن) داپلر پالس |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| نام | رادارهای باند C |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 |
| محدوده | 10.2 کیلومتر |
| نام | سیستم شناسایی ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |