| İsim | RF Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 110-240V AC'den 27V DC'ye |
| Çıkış Gücü | Toplam 220W (bant başına 30-50W) |
| sıkışma yarıçapı | 100-1000 metre (GPS sinyali 1000m'ye kadar) |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 30 kg (Omni antenlerle) |
| İsim | Drone karşıtı silah |
|---|---|
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
|---|---|
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Kazanmak | 45/50dB,50dB,45dB |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Ağırlık | 4,3KG (Cihaz), 7KG (Paketli) |
| Boyutlar | 660*290*50mm |
| Pil Çalışma Süresi | 40-50 dakika. |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Algılama Frekansı | 20MHz-6GHz |
| Algılama Aralığı | >500m-5km |
| Algılama Açısı | 360° |
| Tuzak Sinyali Türü | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100ns (%95) |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Parazit bandı | 400MHz-6GHz tam frekans bandı, frekans bandı aralığını ve özel girişim sinyali frekansını destekler |
| Dönme hızı | Yatay 0,1°-20°/S; Eğim 0,1°-5°/S |
| Eğim açısı | +90°~-10° |
| yatay açı | Yatay 0-360°sürekli dönüş; |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Kontrol Modu | −70 dBm ila +20 dBm çıkış gücüyle yönlü drone caydırıcılığını destekler |
| Etkili Aralık | > 20-30KM (görüş hattı) |
| Sahte Kapsama Açısı | Yatay 0–360°, Dikey −90° ila +90° |
| Güç Kaynağı | AC 220V / 50Hz |