| توان خروجی | 10 وات |
|---|---|
| وزن | 2.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 195×102×48 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
| شعاع محافظ | 10-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژی آلومینیومی با راندمان بالا با 3 فن خنک کننده داخلی |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| باتری | 4000mA/H داخلی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 650 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| دامنه موثر | 2-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| گزینه های قدرت | آداپتور AC (DC12V) و باتری داخلی |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| توان خروجی | 125 وات |
|---|---|
| بعد | 410 × 240 × 100 میلی متر |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه |
| فن های خنک کننده | 3 عدد |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد | 126x76x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V 12V |
| باتری داخلی | 2500 میلی آمپر بر ساعت |
| ابعاد دستگاه | 113×60×31 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 5٪ - 95٪ |
| اندازه بسته | 480*115*100mm |
|---|---|
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 20 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC24V) |
| باتری داخلی | 24V4Ah |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| شعاع محافظ | 2-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| توان کل | 24 وات |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| ابعاد | 450 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| توان کل | 52 وات |
| شعاع محافظ | 2-60 متر در -75dBm (شعاع سیگنال VHF/UHF تقریباً 10 متر) |
| وزن ناخالص | 8.0 کیلوگرم |