| Moc wyjściowa | 10 W |
|---|---|
| Waga | 2,0 kg |
| Wymiary | 195×102×48mm (bez anteny) |
| Promień ekranujący | 10-25 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Układ chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium z 3 wbudowanymi wentylatorami chłodzącymi |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Stosowanie | Bezpieczeństwo wojskowe organów policyjnych, sprzęt sekuryty |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Bateria | Wbudowany 4000mA/h |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 650g |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Waga | 800G |
| Efektywny zakres | 2-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Opcje mocy | Zasilacz sieciowy (DC12V) i wbudowany akumulator |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Moc wyjściowa | 125 W |
|---|---|
| Wymiar | 410 x 240 x 100 mm |
| Waga | 6 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wentylatory chłodzące | 3PCS |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary | 126x76x35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V 12V |
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
| Wymiary urządzenia | 113×60×31mm |
| Wilgotność robocza | 5% - 95% |
| Rozmiar opakowania | 480*115*100mm |
|---|---|
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 20W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50–60 Hz (AC110 lub 240–24 V DC) |
| Wbudowana bateria | 24V4Ah |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Promień ekranujący | 2-30 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Całkowita moc | 24 W |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Wymiary | 450 × 238 × 60 mm (bez anten) |
|---|---|
| Waga netto | 7 kg |
| Całkowita moc | 52 W |
| Promień ekranujący | 2-60 metrów przy -75dBm (promień sygnału VHF/UHF około 10 metrów) |
| Waga brutto | 8,0kg |