| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| ابعاد | 165×96×46mm (بدون احتساب آنتن) |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/10000mAh |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 12 وات (0.7 وات در هر باند) |
| شعاع پوشش | 2-20 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/12000mAh قابل شارژ |
| ابعاد | 280×130×46mm (شامل آنتن مخفی) |
| حداکثر توان ورودی (W) | 100 وات |
|---|---|
| نسبت جلو به عقب (dB) | ≥20-30 |
| باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| جمع | 86 وات |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
| امپدانس | 50 اهم |
|---|---|
| به دست آوردن | 2-3dBi |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| رنگ | مشکی |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| زمان کار | 3.0 ساعت |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 160 × 105 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| زمان کار | 4.0 ساعت با باتری Ni-Mh 12000mAH |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 1.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 21 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC110-240V) یا DC12V |
| آنتن | 16 قطعه (نصب بر اساس علامت گذاری واحد) |
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| وزن خالص | 1.8 کیلوگرم |
| توان کل | 24 وات |
| شعاع محافظ | 2-30 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
|---|---|
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده جنجال | 10-30M بسته به قدرت سیگنال |
| توان خروجی | 13 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 6 کیلوگرم |
| ابعاد | 125×30×12 سانتی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |