| ابعاد | 90*40*23 میلی متر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| آنتن | 2 عدد آنتن Omni |
| توان خروجی | 33dBm |
| وزن | تقریباً 0.25 کیلوگرم / PCS |
| منبع تغذیه | باتری داخلی 1 ساعت: 28 ولت، 5 آمپر یا باتری خارجی |
|---|---|
| کل توان خروجی | 125 وات |
| مصرف برق | 240 وات |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-25 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| زمان عملیاتی | بیش از 3 ساعت مداوم |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
|---|---|
| محدوده گیربندی (قطر) | 2 - 40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| وزن | 2.8 کیلوگرم |
| اندازه | 210*170*50 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 140 وات |
| زمان اجرای باتری | 30 دقیقه |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (محصول)، 7 کیلوگرم (بسته بندی) |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 5 آمپر (1 ساعت) یا باتری خارجی |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت DC | 24 ولت، 15 آمپر با باتری داخلی (2 ساعت کارکرد) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| مصرف برق | 25 وات |
|---|---|
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | شعاع 5-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
| ابعاد دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| قدرت خروجی کل | 4 وات |