| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| اندازه | 25 × 17 × 7.1 سانتی متر |
| وزن دستگاه | 0.67 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | تا 30 متر، قدرت سیگنال <= -75dBm |
| مصرف برق | 25 وات |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 2 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| عمل مداوم | بیش از 1 ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
|---|---|
| وزن | 250 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| آنتنای | 2 آنتن خارجی همه جهته |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 1.35 کیلوگرم |
| توان کل | 5.5 وات |
| باتری | 7.4V/4700mAh |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| باتری | 4300 میلی آمپری داخلی |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 277×80×51 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| طول آنتن | 166 میلی متر |