| روش شارژ | آداپتور شارژ 29.4 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 135 وات |
| فاصله پارازیت | 2.5-3 کیلومتر (Mavic 2) |
| زمان کار باتری | 40 دقیقه |
| وزن | 4.35 کیلوگرم |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| ولتاژ | AC100-240V / DC12V |
| ابعاد دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| شعاع پارازیت | 3 تا 30 متر (20 تا 100 متر برای پهپادهای پهپاد) |
|---|---|
| توان خروجی | 1 وات در هر باند، 10 وات کل |
| منبع تغذیه | AC 100-240V 50/60Hz تا DC 12V |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| وزن دستگاه | 1500 گرم |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| قدرت خروجی کل | 7 وات |
| ولتاژ | AC100-240V DC12V |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| باتری | 7.4 ولت / 8000 میلی آمپر ساعت Ni-Mh |
| زمان کار | 3+ ساعت |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| نام | مسدود کننده های سیگنال GPS |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| بعد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |