| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| وزن | 4.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| اندازه | 510*380*9.5 میلی متر |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| سبک | مد، کیف بند، بند گردن، قلاب گوش، کیسه مسدود کننده سیگنال تلفن همراه سفارشی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| باتری داخلی | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| توان خروجی | 78 وات |
| اندازه | 346×216×100mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 660*290*50mm |
| زمان اجرای باتری | 40-50 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
| نام | Wifi و Bluetooth Jamme |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| دامنه موثر | 1-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 650 گرم |
| وزن | 1 کیلوگرم ناخالص |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شارژ کردن | 4 ساعت شارژ کامل، 1-2 ساعت زمان کار |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| مصرف برق | 140 وات |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 7 کیلوگرم) |
| اندازه | 660×290×50mm |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
| روشن / خاموش | 3 سوئیچ مستقل برای هر باند |
| توان خروجی | 30dBm |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-220VAC، DC-5V-0.8A |
| شعاع پارازیت | 1-10 متر |
| وزن | 0.24 کیلوگرم |
| ابعاد | 97×48×18 میلی متر |