| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد | 145 × 80 × 45 میلی متر |
| وزن | 1.0 کیلوگرم |
| زمان کار | بیش از 3.0 ساعت با باتری Ni-MH 8000 میلی آمپر ساعت |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 50 دقیقه |
| نام | مسدود کننده فرکانس تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 220×202×60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| خروجی برق RF | 3 وات |
| وزن دستگاه | 290 گرم |
|---|---|
| اندازه دستگاه | 95mm×48mm×17mm |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت | 2W |
| توان کل | 12 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC:110/220 V DC 5V، جریان الکتریکی: 12A |
| شعاع محافظ | تا 40 متر، قدرت سیگنال <= -75dbm |
| وزن دستگاه | 1.75 کیلوگرم |
| اندازه | 21*17*6 سانتی متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC، با آداپتور AC |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |
| منبع تغذیه | AC 110-240V تا DC12V |
|---|---|
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
| وزن خالص | 1.8 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | 24 وات |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 90×40×23 میلی متر |
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| توان خروجی | 33dBm |
| منبع تغذیه | فندک ماشین 12V-24V DC |