| نام | جمر ضد پهپاد پهپاد |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| دمای عملیاتی | -20°C تا +55°C |
| مصرف برق | 55W |
| ابعاد | 277×80×51 میلی متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
| وزن | 250 گرم |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| توان کل | 0.5W |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| اندازه بسته | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| پوشش موثر (شعاع محافظ) | 2 تا 10 متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| محدوده جنجال | 1-10M بسته به قدرت سیگنال |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| رطوبت نسبی | 5-95٪ |
| دمای ذخیره سازی | -50 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد |
| توان خروجی | > 20 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 1.1 کیلوگرم |
| اندازه | 500×42×100 میلی متر |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| زمان کار باتری | 45-70 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 192w |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 700*680*30 میلی متر |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| باتری داخلی | ۴۳۰۰ میلی آمپر |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| دامنه موثر | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |