| وزن ناخالص | 0.7 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 186 × 80 × 40 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| توان کل | 1.5 وات |
| شعاع محافظ | 5-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 1 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 30-35 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| وزن | 5.5 کیلوگرم |
| اندازه | 295×235×60 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 210×130×46mm (بدون آنتن) |
| به دست آوردن | 2.0dBi |
| وزن ناخالص | 2.0 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 12V/2A |
|---|---|
| باتری داخلی | 2000mA/h |
| اندازه دستگاه | 113*60*31 میلی متر |
| محدوده دما | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| زمان باتری داخلی | 1-2 ساعت |
| ابعاد | 90*40*23 میلی متر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| آنتن | 2 عدد آنتن Omni |
| توان خروجی | 33dBm |
| وزن | تقریباً 0.25 کیلوگرم / PCS |
| زمان کار | 3.0 ساعت |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | باتری داخلی 1 ساعت: 28 ولت، 5 آمپر یا باتری خارجی |
|---|---|
| کل توان خروجی | 125 وات |
| مصرف برق | 240 وات |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
|---|---|
| آنتن | 10dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | 165 وات |
| اندازه بسته | 580×420×23 میلی متر |
| اندازه بسته بندی | 25×22.5×8 سانتی متر |
|---|---|
| به دست آوردن | 2.0dBi |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| طول آنتن | 140 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC)، شارژر خودرو: DC12V IN |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| زمان کار | 3.0 ساعت |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |