| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
| مصرف برق | 300 وات |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| تعداد آنتن | 6 |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| توان خروجی | 65W |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| زمان کار باتری | 40 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم، وزن بسته بندی: 7 کیلوگرم |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 140 وات |
| زمان اجرای باتری | 30 دقیقه |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (محصول)، 7 کیلوگرم (بسته بندی) |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 5 آمپر (1 ساعت) یا باتری خارجی |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 50+ درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| اندازه دستگاه | 145mm × 83mm × 52mm |
| وزن دستگاه | ۸۸۰ گرم |
| نام | جمر هواپیماهای بدون سرنشین RF |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-240 ولت AC تا 27 ولت DC |
| توان خروجی | مجموع 220 وات (30-50 وات در هر باند) |
| شعاع پارازیت | 100-1000 متر (سیگنال GPS تا 1000 متر) |
| وزن محصول | تقریباً 30 کیلوگرم (با آنتن Omni) |
| نام | جمر ضد پهپاد پهپاد |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| دمای عملیاتی | -20°C تا +55°C |
| مصرف برق | 55W |
| ابعاد | 277×80×51 میلی متر |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| نام | Wifi و Bluetooth Jamme |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| دامنه موثر | 1-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 650 گرم |