| محدوده جنجال | 1000-1500 متر |
|---|---|
| باتری داخلی | 24 ولت 5 آمپر |
| دمای عملیاتی | -22 تا +70 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 60 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-DC24V |
| محدوده عملیاتی | 2 کیلومتر |
|---|---|
| فرکانس های پارازیت | GPS، WIFI 2.4G، 5.8G |
| سیستم های هدف | پهپاد، پهپاد، هواپیمای غیرمجاز |
| برنامه | امنیت، نظامی، حفاظت از زیرساخت های حیاتی |
| گارانتی | 1 سال |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| استفاده کنید | خودرو، دستی |
| تابع | ردیابی GPS، مانیتورینگ سوخت/دما، دکمه وحشت SOS، ضد پارازیت، ردیاب gps بچه ها |
| اندازه | 630 × 500 × 350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| باند Gsm | چهار باند، GSM/UMTS، 850/900/1800/1900MHz |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 238*134*57mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.0 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 30-100 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| شعاع پارازیت | 3 تا 30 متر (20 تا 100 متر برای پهپادهای پهپاد) |
|---|---|
| توان خروجی | 1 وات در هر باند، 10 وات کل |
| منبع تغذیه | AC 100-240V 50/60Hz تا DC 12V |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 2 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| عمل مداوم | بیش از 1 ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| نام | سامسونگ سیگنال پشتی |
|---|---|
| ویژگی جعل ناوبری | طرح منطقه پرواز ممنوع پهپاد (فرود اجباری)، جابجایی جهت. |
| فاصله دفاعی | 1-5 کیلومتر (قدرت PA RF 25W)؛ |
| زمان مداخله فریب | 2s; |
| زاویه فریب موثر | افقی: 360 درجه، عمودی: ± 90 درجه؛ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت | IP52 |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| کانال های خروجی | 4 خروجی |
|---|---|
| فرکانس بلوک | 900-5850 مگاهرتز |
| محدوده جنجال | 800 متر تا 1.2 کیلومتر |
| منبع تغذیه | DC28V |
| آنتن | 10dBi |