| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| جهت | همه جهته 360 درجه |
| اندازه واحد اصلی | 280×180×90 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| طول آنتن | 500 میلی متر |
| دمای محیط | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
|---|---|
| مصرف برق | 300 وات |
| وزن واحد اصلی | 22 کیلوگرم |
| ابعاد | 446×316×150 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده محافظ | شعاع 300-500 متر (-75dBm، بسته به فاصله ایستگاه پایه در میدان باز) |
|---|---|
| انواع سیگنال گیر کرده | CDMA: 2.4G، 2.4G، 5.8G، GPS L1، 433MHz، 915MHz |
| کانال های خروجی | 6 کانال خروجی مستقل |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| رنگ | سیاه، سفید |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| وزن دستگاه | 1500 گرم |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| قدرت خروجی کل | 7 وات |
| ولتاژ | AC100-240V DC12V |
| نام | وای فای پهپاد جمر |
|---|---|
| دمای محیط | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | 80 ٪ |
| مصرف برق | ≤360 وات |
| باتری | 24 ولت، 33 آمپر ساعت، باتری داخلی آماده به کار 90-120 دقیقه کار می کند |
| نام | جمر حفاظت کاروان |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20℃ ~ +60℃ |
| رطوبت | 90 ~ 5 ٪ |
| پرونده "پليکان" | مدل 1440 وزن 30 کیلوگرم |
| زمان کار باتری | تقریبا 1 ساعت |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| گارانتی | 12 ماه از تاریخ تحویل |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| وزن ناخالص | 60 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 800*700*600 میلی متر |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| توان کل | 5.6 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| روش شارژ | آداپتور شارژ 29.4 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 135 وات |
| فاصله پارازیت | 2.5-3 کیلومتر (Mavic 2) |
| زمان کار باتری | 40 دقیقه |
| وزن | 4.35 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-200 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |