| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر |
| زمان کار | 2.0 ساعت، باتری Ni-Mh باتری 8000 میلی آمپر ساعت |
| گارانتی | 1 سال |
| کنترل کنید | هر باند می تواند روشن/خاموش شود |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| گارانتی | 1 سال |
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر (-75dBm@آنتن های همه جهت) |
| شعاع محافظ | 2-30 متر در -75dBm |
|---|---|
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| زمان عملیاتی | بیش از 3 ساعت |
| امپدانس | 50 اهم |
|---|---|
| به دست آوردن | 2-3dBi |
| رنگ | مشکی |
| اندازه | 210*120*30 میلی متر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| دمای کاری | -22 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 22 کیلوگرم |
| اندازه | 50*300*100 میلی متر (عرض براکت: 10 سانتی متر) |
| زمان شارژ | 3-4 ساعت (باتری لیتیومی داخلی) |
| از زمان استفاده کنید | 45-70 دقیقه |
| وزن واحد اصلی | 6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 120 × 21 × 10 سانتی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 200 وات |
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
|---|---|
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| توان کل | 5.6 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| توان کل | 5.6 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 12 وات (0.7 وات در هر باند) |
| شعاع پوشش | 2-20 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/12000mAh قابل شارژ |
| ابعاد | 280×130×46mm (شامل آنتن مخفی) |
| شعاع پارازیت | 1-2 کیلومتر |
|---|---|
| توان خروجی | 40 وات |
| وزن موتور اصلی | 12 کیلوگرم |
| اندازه | 346×216×100mm |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |