| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
| حداکثر توان ورودی (W) | 100 وات |
|---|---|
| نسبت جلو به عقب (dB) | ≥20-30 |
| باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| جمع | 86 وات |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
| توان خروجی | 50W در هر باند، 50W-100W (47-50dBm)، 100W (50dBm)، 100Watts، 50w (47dBm) |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | باتری |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| وزن خالص | 1.8 کیلوگرم |
| توان کل | 24 وات |
| شعاع محافظ | 2-30 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
|---|---|
| وزن | 250 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| آنتنای | 2 آنتن خارجی همه جهته |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| وزن | 750 گرم |
| محدوده جنجال | 1-10M (بسته به قدرت سیگنال) |
| زمان شارژ | تقریبا 4 ساعت |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 1.35 کیلوگرم |
| توان کل | 5.5 وات |
| باتری | 7.4V/4700mAh |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| باتری | 4300 میلی آمپری داخلی |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
|---|---|
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده جنجال | 10-30M بسته به قدرت سیگنال |
| وزن | 1050 گرم |
|---|---|
| ابعاد | 156x88x46mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| شعاع محافظ | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| قدرت خروجی کل | 5.5 وات |