| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| توان خروجی | 630 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| منطقه پوشش | 1500-2500 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 9 کیلوهرتز تا 1 گیگاهرتز |
| به دست آوردن | ≥70dB |
| آنتنای | 5dBi |
| سازگاری با شبکه | 3G، 4G |
| منطقه پوشش | 6000-12000 متر مربع |
|---|---|
| آنتنای | آنتن خارجی 2 x 2.0dbi |
| به دست آوردن | ≥70dB |
| تایپ کنید | تقویت کننده سه باند |
| سازگاری با شبکه | GSM، LTE |
| محدوده فرکانس | 1420-1470 مگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 12-20 ولت |
| حداکثر توان خروجی (P1DB) | 43dBm (20W) |
| عرضه فعلی | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| دمای عملیاتی | -30 تا +70 درجه سانتی گراد |
| ماژول های Jammer | 6 |
|---|---|
| جامپر | 1/2 کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن و ابعاد | 25 کیلوگرم، 510×430×350 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 580×280×410 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC48V |
|---|---|
| وزن | 40 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 × 395 × 265 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه محلی) |
| منبع تغذیه | AC220V یا 110V |
|---|---|
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| اندازه | 400×288×155 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| توان خروجی | 23dbm |
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G، GSM |
|---|---|
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| فرکانس | 900/1800 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 75db |