| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
| مصرف برق | 300 وات |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| تعداد آنتن | 6 |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 500 وات |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC 28V |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 320×120×430 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| عرض باند | باند پهن |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| Mtbf | > 50000 ساعت |
| امپدانس | 50Ω |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| تابع | حساسیت بالا، سیستم هشدار امنیتی، برچسب سخت EAS را آزاد می کند، جداکننده برچسب حذف کننده سخت ضد سرقت |
| قفل کنید | قفل 3 توپی فوق العاده/استاندارد، کلاچ سه توپی، قفل مغناطیسی، سوپرلاک، استاندارد/فوق العاده |
| مزیت | بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
| وزن | 12.5 کیلوگرم / کارتن، 345 گرم |
| پهنای باند | باند پهن |
|---|---|
| ریپل در باند | 8db |
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| اندازه | 170*127*65 میلی متر |
| وزن ناخالص | 3.5 کیلوگرم |
| عرض باند | باند پهن |
|---|---|
| کنترل دستی افزایش | گام 31dB / 1dB |
| ریپل در باند | 8db |
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| اندازه | 354*268*58mm |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G، GSM |
| منطقه پوشش | 800-1500 متر مربع |
| فرکانس | 900/2100 مگاهرتز |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
| منطقه پوشش | 5000-8000 متر مربع |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| وزن | 4 کیلوگرم |