| مصرف برق | 2400W |
|---|---|
| وزن میزبان | 86 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 400 وات |
| وزن | 28 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 * 395 * 265 میلی متر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | ماژول های پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| ابعاد آنتن خارجی | 640 × 540 × 550 میلی متر (طول × ارتفاع × عرض) |
| محدوده رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1.2 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| مانیتورینگ از راه دور | توان خروجی تنظیم شده توسط برد کنترل سیمی |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت DC | 24 ولت، 15 آمپر با باتری داخلی (2 ساعت کارکرد) |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 80 دسی بل |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G، GSM |
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| افزونه افزونه | 80 دسی بل |
| وزن | 5.5 کیلوگرم |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| شبکه های پشتیبانی شده | 2G، 3G، 4G |
| منطقه پوشش | 800-1500 متر مربع |
| محدوده فرکانس | 1800/2100Mhz |
| وزن | 1 کیلوگرم |