| ریپل در باند | 8db |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| امپدانس | 50Ω |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| نام | تقویت کننده پهن باند RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد UAV |
| پهنای باند کار | 700-2000 مگاهرتز |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪، بدون تراکم |
| نوسان | ≤3.0db |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد UAV |
| پهنای باند کار | 2000 مگاهرتز |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪، بدون تراکم |
| نوسان | ≤3.0db |
| نام | ماژول برق RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| کانکتور DC | DW9 |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 300-1500 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| کانکتور DC | DW9 |
| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 100-6000 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |