| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V, DC9V/5A |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Jamming straal | 50-500M, afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving |
| Stroomverbruik | 2000W |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Vochtigheid | 5%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 3000W |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640×540×550mm |
| Voeding | AC110-240V |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bewaking op afstand | Aangepast uitgangsvermogen via bekabelde besturingskaart |