| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 700-6000mHz |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 80W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1550-1620 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
| Frequentie | 2100-2700 MHz |
| Bedrijfsspanning | 24-28V |
| Stroom | 50W |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | GaN-modul |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 250-400 MHz (aanpasbaar) |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 100W |
| Naam | Signalversterker |
|---|---|
| Type | RF-module, anti-FPV-module |
| Sollicitatie | Drone -verdediging |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 300-2500 MHz |