| مشخصات | 200 کیلوگرم |
|---|---|
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
| مبدا | چین |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| تشخیص رادار | 1 کیلومتر / 3 کیلومتر / 5 کیلومتر |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| مبدا | چین |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| قدرت خروجی کل | 70 وات |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 120 وات |
| وزن | 2.8 کیلوگرم (محصول)، 5 کیلوگرم (بسته بندی) |
| اندازه | 660*290*50mm |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
|---|---|
| زمان کار | عملکرد مداوم 7 * 24 ساعت |
| نرخ داده | 3s-7s |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| ابعاد | L 410 x W 330 x 190 mm |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| سایز تقویت کننده | 9.7 × 5.2 × 1.1 سانتی متر |
| نام | تکرار کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |