| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 120W |
| Ağırlık | 2,8KG (Ürün), 5KG (Ambalaj) |
| Boyut | 660*290*50mm |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Veri Hızı | 3'lü-7'li |
| Ağırlık | 14KG |
| Boyutlar | U 410 x G 330 x 190 mm |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güçlendirici Boyutu | 9,7x5,2x1,1 cm |
| İsim | Wifi Sinyal Tekrarlayıcı |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |