| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Gürültü Şekil | ≤3,5 dB tipik |
| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 metrekare |
| Frekans bantları | 1800/2100/2600mhz |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Ağırlık | 7kg |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| Sıklık | 1800MHz |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Kazanmak | 70 dB |
| Kapsam | 500-1000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 200MHz |
| Antenler | 5dBi |
| Ağırlık | 5kg |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V, DC 9V5A |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| iletim hızı | 75MHz |
| Kazanmak | 70 dB |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 75MHz |
| Kazanmak | 75.0db |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |