| نام | سیستم ضد UAV |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
|---|---|
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| رابط داده | رابط داده |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5 m/s ~ 45 m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| حالت کار | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
| نام محصول | سیستم هشدار پهپاد |
| هدف | DJI، AUTEL، FIMI، YUNEEC، HUBSAN، FPV و مسابقه |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 100 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782mm * 549mm * 198mm (آنتن) |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |