| İsim | Anti UAV sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
|---|---|
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |
| Veri Arayüzü | Veri Arayüzü |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 m²) |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Sıklık | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Ürün Adı | Drone Alarm Sistemi |
| Hedef | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV ve yarış |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 100MHz~6GHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Boyut | 782mm * 549mm * 198mm (Anten) |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |