| Naam | Anti-UAV systeem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
|---|---|
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Gegevensinterface | Gegevensinterface |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 m²) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Frequentie | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Productnaam | Alarmsysteem voor drones |
| Doel | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV en racen |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 100 MHz~6 GHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC 220V |
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm * 549 mm * 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |