| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| ابعاد | 324mm x 298mm x 86mm |
|---|---|
| منبع تغذیه/مصرف | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/65W |
| وزن خالص | ≤4 کیلوگرم |
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| محدوده تشخیص | 150 متر ~ 5 کیلومتر (پهپاد) |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| باند کار | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 75m/s |
| نرخ داده | ≥ 0.2 هرتز (12 دور در دقیقه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |