| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤ 0,2 m/s |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Afmetingen | 324 mm x 298 mm x 86 mm |
|---|---|
| Voeding/consumptie | AC220V/DC12V (externe batterij)/65W |
| Netto gewicht | ≤ 4 kg |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤ 0,2 m/s |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Detectiebereik | 150m ~ 5km (UAV) |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 360° |
| Werkfrequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,2 Hz (12 tpm) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Voeding | AC220V/250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
| Voeding | AC 220V |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |