| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 3.5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/500W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
|---|---|
| مصرف برق | ≤ 240W |
| پوشش ارتفاعی | 0 تا 40 درجه |
| فرکانس | باند X |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≥ 0.5 هرتز (چرخش آنتن ≥ 30 دور در دقیقه) |
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد ~ +55 درجه سانتیگراد |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 150 متر ~ 10.0 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| دقت سرعت | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 18 درجه |
| بعد | 324mm x 295mm x 92mm |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |