| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| منبع تغذیه | AC220W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤ 50 کیلوگرم |
| بعد | 500 میلی متر × 410 میلی متر × 205 میلی متر |
| فرکانس کاری | باند X |
|---|---|
| محدوده تشخیص | ≥ 3.5km (DJI Phantom RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 150 متر |
| مصرف برق | ≤ 240W |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | 220 ولت |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01m²) |
| دقت آزیموت | ≤1 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |