| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| زمان تحویل | 5-8 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 100 |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | UND |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| OEM | موجود است |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| فناوری تشخیص | تشخیص غیرفعال CRPC |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| نرخ | 3-7 ثانیه |
| دقت جهت یابی | 10 درجه (به دنبال)، ≤3 درجه (در حالت شناور) |
| زمان عملیاتی | 7*24 ساعت کار مداوم |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| مصرف برق | 15 وات |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| محدوده موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| تابع | تشخیص + ردیابی + پارازیت |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| نام | سیستم هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |